You must log in or # to comment.
Ciągle czekam co na to Woś, Giełzak i Okraska.
No jak to co, poprą go. Może nawet przy okazji założą w końcu kurzący sie w szafie płaszcz hugo bossa.
Poczekaj na Wiejskiego, powie że to wina razem xD
Znaczy w sumie to staram się ich nie czytać i liczę że ktoś mi to w odpowiednim momencie podrzuci. xD
Ojezu…czytanie i oglądanie ich to tylko +18 bo to taki hardcore
To sie nadaje tylko na sadistic xD
Remik jest niepocieszony

Ponarzeka jak stano na pis ale jak dostanie wór złociszy na swoje grafomańskie fantazje to zamilknie
Pls niech on połączy się z giełzakiem i dymkiem xD
Oj Remik, łatwo tak mówić, a jedyny etat w twoim czasopiśmie sam się nie sfinansuje.



