
W ramach stanowczej reakcji deportują losowego ukraińca za np. Kolejny wjazd na morskie oko
30% wyrobione i pora na csa

W ramach stanowczej reakcji deportują losowego ukraińca za np. Kolejny wjazd na morskie oko
30% wyrobione i pora na csa

“Tymczasem, jak ustalił Onet, w śledztwo zaangażowała się również Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.”
Ło panie, co się im stało? Odcięli im csa, trzymają ich pod bronią czy z nudów sie ruszyli? Is friendship with FSB over? XD
Mamy czerwiec a cuda jak z wigilii

Ale to chyba ci co już wypuszczono, co? Czy to nowi?

Jest duża szansa na to. Polsce rosja nie przeszkadza (a na pewno nie polskim służbom)
Ale służby wykorzystają w końcu swoje magiczne narzędzia do inwigilacji czy oleją temat jak zwykle?


No to wydaje sie mieć sens to tłumaczenie - szkoda robić szopki z tego (jakby, ta raca to jest nic w porównaniu do tego co mentzen robi) a on zaraz by darł ryja w internecie że jak to polska go ściga (fajnie by to sie komponowało z tym jak walczy z kaucjomatem i chrupkami xD)
Chociaż nie wiem czy nie lepszą opcją było wstrzymanie sie (to tylko moja opinia)


Ale…dlaczego?
Nie no pytam serio, dlaczego? W sensie, Razem wie o czymś o czym my nie wiemy, “mają plan” czy co?

Strzelam: Islandia?

Koniec mitu? Każdy kto chociaż w podstawowym stopniu interesuje sie programami do kryptografii to wie, że bitlocker od początku był cyrkiem na kółkach i nie tylko dlatego że bitlocker jest zamknięty i jest od m$. Bitlocker jest dobry jeśli chcesz chronić swój komputer przed niezbyt ogarniętym człowiekiem który nigdy komputera nie widział na oczy. Prędzej bitlocker zablokuje usera niż potecjalnego włamywacza.
Żeby było śmieszniej: bitlocker pracuje z TPM i mimo to nadal łatwo pozyskać hasło xD


Ponarzeka jak stano na pis ale jak dostanie wór złociszy na swoje grafomańskie fantazje to zamilknie
Pls niech on połączy się z giełzakiem i dymkiem xD


Ojezu…czytanie i oglądanie ich to tylko +18 bo to taki hardcore
To sie nadaje tylko na sadistic xD


No jak to co, poprą go. Może nawet przy okazji założą w końcu kurzący sie w szafie płaszcz hugo bossa.
Poczekaj na Wiejskiego, powie że to wina razem xD
Nope, I have the same problem. Damm cloudflare…


To u mnie coś nie pykło bo raz spróbowałem wyborów i dorosłem do anarchizmu i co kolejne wybory tylko utwierdzam sie w przekonaniu że to nie był błąd. Są ludzie którzy dorastają do tego by nie popełniać więcej tych samych błędów (tak, rozumiem, że to może przerażać ale na tym polega dojrzałość)
So…what to do then? Assume that “tactical voting” exists and vote (by vote I mean real vote and null vote) or just say “screw this” and move on?
In other way: can voting be a tool that can help people?
Przede wszystkim, ruszyć swoje dupska do roboty. Niech od tego polskie FSB zacznie na początek
Problem mamy z tym że polskie służby pompują muskuły z waty i pokazują jacy to oni są zajebiści a jak przychodzi co do czego to te niemoty nic nie robią. Inwigilują wszystko i wszystkich ale jak przychodzi co do czego to nic z tego nie wynika bo nikt nie analizuje tych danych i nikt nie potrafi tego zrobić. Niech przestaną udawać bogów tylko niech ruszą sie do roboty
Mimo wycieku danych od abw, nic sie tam nie zmieniło i dają sie robić rosji jak chce (np. Poprzez pozwalanie na śledzenie siebie KOŁO SIEDZIBY ABW. Służby i obywatel, polecam)
Abw już nie pierwszy ma odpał. Groziło nawrockiemu pozwem za zniesławienie ale jak nawrocki wygrał, abw nagle zamilkło. Ciekawe czemu.
Dlaczego służby nic nie zrobiły np z Bartoszewiczem który opowiada sie za wymordowaniem 8 milionów polaków? To nie było robione z ukrycia, chłop dał taki popis na YT (krrit też nie zareagowało ale u nich to klasyk). Dlaczego służby nie zajęły sie braunem? Mentzenem? Maciakiem? Bosakiem? Republiką? Kanałem Dla pieniędzy który nawet wojskowy kontrwywiad uznał za zagrożenie? Albo ugrupowaniami które wprost mówią o miłości do putina i ekstremizmie jak kamraci?
Jakimś cudem służby działały na protestach kobiet, tu nagle mogli zadziałać. Jak chodzi o opozycjonistów to nagle mogą zadziałać
Nie, trumpizm nie jest dobry tak jak zgrywanie boga i robienie z siebie frajera. Współpraca z wrogimi służbami też nie pomoże
Nie wiem jak inni ale ja mam szczególne uczulenie na snobów i przemocowców