Zawisza tłumaczyła to małą skalą przewinienia i dodała, że najbardziej niezadowolony z głosowania był właśnie Mentzen.
Ja bym dodał sam fakt, że użycie piro w takiej sytuacji podlega pod Kodeks Wykroczeń (co już samo z siebie daje jakiś ogląd) i kary są dość niskie a uwalenie tych zarzutów nie jest trudne nawet dla osób które nie mają całego zaplecza prawników (czego nie można powiedzieć o Mentzenie). Prawdopodobnie na tym samym wydarzeniu kilkadziesiąt innych osób używało piro w tym samym czasie więc zacząłby się cyrk, że jest jedynym ściganym za to i to tylko dlatego, że jest posłem nieprzychylny rządowi, co napędziłoby mu poparcie
No to wydaje sie mieć sens to tłumaczenie - szkoda robić szopki z tego (jakby, ta raca to jest nic w porównaniu do tego co mentzen robi) a on zaraz by darł ryja w internecie że jak to polska go ściga (fajnie by to sie komponowało z tym jak walczy z kaucjomatem i chrupkami xD)
Chociaż nie wiem czy nie lepszą opcją było wstrzymanie sie (to tylko moja opinia)
Ale…dlaczego?
Nie no pytam serio, dlaczego? W sensie, Razem wie o czymś o czym my nie wiemy, “mają plan” czy co?
Zawisza tłumaczyła to małą skalą przewinienia i dodała, że najbardziej niezadowolony z głosowania był właśnie Mentzen. Ja bym dodał sam fakt, że użycie piro w takiej sytuacji podlega pod Kodeks Wykroczeń (co już samo z siebie daje jakiś ogląd) i kary są dość niskie a uwalenie tych zarzutów nie jest trudne nawet dla osób które nie mają całego zaplecza prawników (czego nie można powiedzieć o Mentzenie). Prawdopodobnie na tym samym wydarzeniu kilkadziesiąt innych osób używało piro w tym samym czasie więc zacząłby się cyrk, że jest jedynym ściganym za to i to tylko dlatego, że jest posłem nieprzychylny rządowi, co napędziłoby mu poparcie
No to wydaje sie mieć sens to tłumaczenie - szkoda robić szopki z tego (jakby, ta raca to jest nic w porównaniu do tego co mentzen robi) a on zaraz by darł ryja w internecie że jak to polska go ściga (fajnie by to sie komponowało z tym jak walczy z kaucjomatem i chrupkami xD)
Chociaż nie wiem czy nie lepszą opcją było wstrzymanie sie (to tylko moja opinia)